- CGS263U010R3C
CGS263U010R3C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 26000uF (–10 +75%) - 10VDC - 1.375in dia x 3.125in high
Description