- CGS253U016R4C
CGS253U016R4C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 25000uF (–10 +75%) - 16VDC - 1.375in dia x 4.125in high
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description