- CGS252T300V4C
CGS252T300V4C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 2500uF (–10 +50%) - 300VDC - 2in dia x 4.125in high
Description