Search Keywords: CGS251T450R4C
  • Part No:
    CGS251T450R4C
    EAR99
    80
  • Capacitance Value:
    250 uF
  • Tolerance:
    -10 to 50 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Voltage:
    450 VDC