- CGS251T350R3C
CGS251T350R3C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 250uF (–10 +50%) - 350VDC - 1.375in dia x 3.125in high
Description