- CGS242T450W4C
CGS242T450W4C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 2400uF (–10 +50%) - 450VDC - 2.5in dia x 4.125in high
Description