- CGS242T350V5L
CGS242T350V5L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 2400uF (–10 +50%) - 350VDC - 2in dia x 5.625in high
Description