- CGS233U016V3C
CGS233U016V3C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 23000uF (–10 +75%) - 16VDC - 2in dia x 3.125in high
Description