- CGS223T250X8L
CGS223T250X8L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 22000uF (–10 +50%) - 250VDC - 3in dia x 8.625in high
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description