- CGS212U075R3C
CGS212U075R3C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 2100uF (–10 +75%) - 75VDC - 1.375in dia x 3.125in high
Description