- CGS204U7R5R5L
CGS204U7R5R5L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 200000uF (–10 +75%) - 7.5VDC - 1.375in dia x 5.625in high
Description