Search Keywords: CGS203U050V5L
  • Part No:
    CGS203U050V5L
    EAR99
    18
  • Capacitance Value:
    20000 uF
  • Tolerance:
    -10 to 75 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Voltage:
    50 VDC