- CGS203U025R5C
CGS203U025R5C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 20000uF (–10 +75%) - 25VDC - 1.375in dia x 5.125in high
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description