- CGS193U063V3C
CGS193U063V3C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 19000uF (–10 +75%) - 63VDC - 2in dia x 3.125in high
Description