- CGS192T350V4C
CGS192T350V4C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 1900uF (–10 +50%) - 350VDC - 2in dia x 4.125in high
Description