- CGS183U075V4C
CGS183U075V4C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 18000uF (–10 +75%) - 75VDC - 2in dia x 4.125in high
Description