- CGS182T300R5L
CGS182T300R5L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 1800uF (–10 +50%) - 300VDC - 1.375in dia x 5.625in high
Description