- CGS172T450W3L
CGS172T450W3L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 1700uF (–10 +50%) - 450VDC - 2.5in dia x 3.625in high
Description