- CGS163U025R4C
CGS163U025R4C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 16000uF (–10 +75%) - 25VDC - 1.375in dia x 4.125in high
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description