- CGS153T250X5R
CGS153T250X5R
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 15000uF (–10 +50%) - 250VDC - 3in dia x 5.875in high
Description