- CGS143U010R2C
CGS143U010R2C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 14000uF (–10 +75%) - 10VDC - 1.375in dia x 2.125in high
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description