- CGS143T250X5L
CGS143T250X5L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 14000uF (–10 +50%) - 250VDC - 3in dia x 5.625in high
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description