- CGS142T450V4L
CGS142T450V4L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 1400uF (–10 +50%) - 450VDC - 2in dia x 4.625in high
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description