Search Keywords: CGS142T200V3C
  • Part No:
    CGS142T200V3C
    EAR99
    42
  • Capacitance Value:
    1400 uF
  • Tolerance:
    -10 to 50 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Voltage:
    200 VDC