- CGS133U050R2L
CGS133U050R2L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 13000uF (–10 +75%) - 50VDC - 1.375in dia x 2.625in high
Description