Search Keywords: CGS133U040V4C
  • Part No:
    CGS133U040V4C
    EAR99
    42
  • Capacitance Value:
    13000 uF
  • Tolerance:
    -10 to 75 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Voltage:
    40 VDC