- CGS131T350R2C
CGS131T350R2C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 130uF (–10 +50%) - 350VDC - 1.375in dia x 2.125in high
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description