- CGS124U063X5C
CGS124U063X5C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 120000uF (–10 +75%) - 63VDC - 3in dia x 5.125in high
Description