- CGS123U150V5L
CGS123U150V5L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 12000uF (–10 +75%) - 150VDC - 2in dia x 5.625in high
Description