- CGS123T250X5C
CGS123T250X5C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 12000uF (–10 +50%) - 250VDC - 3in dia x 5.125in high
Description