- CGS122T300R4C
CGS122T300R4C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 1200uF (–10 +50%) - 300VDC - 1.375in dia x 4.125in high
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description