Search Keywords: CGS114U010W3L
  • Part No:
    CGS114U010W3L
    EAR99
    30
  • Capacitance Value:
    0.11 F
  • Tolerance:
    -10 to 75 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Voltage:
    10 VDC