- CGS113U150W4C
CGS113U150W4C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 11000uF (–10 +75%) - 150VDC - 2.5in dia x 4.125in high
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description