- CGS112T500V4L
CGS112T500V4L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 1100uF (–10 +50%) - 500VDC - 2in dia x 4.625in high
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description