- CGR343U7R5U3C
CGR343U7R5U3C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 34000uF (–10 +75%) - 7.5VDC - 1.75in dia x 3.125in high
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description