- CGR312T075V2L
CGR312T075V2L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 3100uF (–10 +50%) - 75VDC - 2in dia x 2.625in high
Description