- CGR182T075R3L
CGR182T075R3L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 1800uF (–10 +50%) - 75VDC - 1.375in dia x 3.625in high
Description