- CGH222T500X3L
CGH222T500X3L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 2200uF (–10 +50%) - 500VDC - 3in dia x 3.625in high
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description