- CGH212T500W4L
CGH212T500W4L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 2100uF (–10 +50%) - 500VDC - 2.5in dia x 4.625in high
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description