- CGH122T500W3C
CGH122T500W3C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 1200uF (–10 +50%) - 500VDC - 2.5in dia x 3.125in high
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description