- CG302T250X5L
CG302T250X5L
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 3000uF (–10 +50%) - 250VDC - 1.375in dia x 2.125in high
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description