- CG143U035V4C
CG143U035V4C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 14000uF (–10 +75%) - 35VDC - 2in dia x 4.125in high
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description