- CG141T250R2C
CG141T250R2C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 140uF (–10 +50%) - 250VDC - 1.375in dia x 2.125in high
Description