Search Keywords: CG113U035W4C
  • Part No:
    CG113U035W4C
    EAR99
    30
  • Capacitance Value:
    11000 uF
  • Tolerance:
    -10 to 75 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Voltage:
    35 VDC