- CG1052U016V3C
CG1052U016V3C
Cornell Dubilier/Mallory
Aluminum Electrolytic Capacitor - Radial - Screw Terminals - 10500uF (–10 +75%) - 16VDC - 2in dia x 3.125in high
CARTON Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description