- 150474K400LF
150474K400LF
Cornell Dubilier/Mallory
Metalized Polyester Capacitor - Axial - Non Inductive - 0.47uF ±10% - 400VDC - 0.452 in Dia x 1.299 in
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description