- 150225J100LE
150225J100LE
Cornell Dubilier/Mallory
Metalized Polyester Capacitor - Axial - Non Inductive - 2.2uF ±5% - 100VDC - 0.452 in Dia x 1.102 in
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description