- 105M02QB47
105M02QB47
Cornell Dubilier/Mallory
Arc Suppressor Snubber Network - 1.0uf / 47.0 ohm - 1/2 W - 200VDC / 125VAC
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: 105M02QB47
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Cornell Dubilier/Mallory
Part No:105M02QB47
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8532250070
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
500 -
Voltage:200,125 VDC|VAC
Capacitance Value:1 uF