- 104M48QH39
104M48QH39
Cornell Dubilier/Mallory
Arc Suppressor/Snubber Network - 0.1uF and 39ohms 2W - 1200VDC/480VAC - Axial Leads - 40.6x16.3x26.4mm
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BAG Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description