- RJD3048HPPV30M
RJD3048HPPV30M
Cornell Dubilier/Illinois Capacitor
Rechargeable LI-ION Coin Cell - 3.7VDC - 300mAh - 30mm Dia x 4.9mm - Connector
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Description